whisky zestaw

Whisky to bardzo szlachetny trunek, który w Polsce zdobywa coraz większą popularność. Prawdziwi koneserzy docenią ten rewelacyjny alkohol dopiero wtedy, gdy wyposażą się w odpowiedni zestaw do whisky.

Praktyczne kostki chłodzące

Każdy profesjonalny zestaw do whisky powinien zawierać w swoim składzie praktyczne kostki chłodzące. Osoby, które w pierwszej kolejności preferują trunki lekko schłodzone powinny jak najszybciej zaopatrzyć się w praktyczne kostki chłodzące, dzięki czemu nie będzie problemu z rozcieńczaniem. Godne polecenia są przede wszystkim kostki wykonane ze stali nierdzewnej, które nie zmieniają smaku trunku. Metaliczne kostki do whisky są łatwe w utrzymaniu czystości zwłaszcza jak porówna je się do kamiennych kostek. Na rynku dostępne są specjalne zestawy, które mogą okazać się wspaniałym pomysłem na udany prezent dla bliskiej nam osoby.

Karafki do whisky

Profesjonalne zestawy do whisky to doskonały wybór dla tych osób, które chcą zachować smak na dłużej. Stylowa karafka jest doskonałym wyborem dla tych osób, które piją alkohol od święta. W dużej mierze to właśnie dzięki tym prostym akcesoriom można rozwiązać problem z ulatnianiem się aromatu ulubionego whisky. Klasyczne karafki do whisky zazwyczaj są w kształcie prostopadłościanów z kwadratową podstawą. Godne uwagi są pięknie zdobione karafki niepowtarzalnymi szlifami. Producenci oferują modele z rżniętego szkła oraz kryształu.